top of page

ALIŞVERİŞİNİZİ GÜVENLE YAPIN

   www.develikese.com üzerinden yapacağınız her tip alışveriş gizlilik prensibi altında gerçekleşmekte ve dünyanın en gelişmiş güvenlik teknolojilerinden birini kullanmakta olan Garanti Bankası Güvenli ortak ödeme sayfası kullanılmaktadır ve ödemelerinizde kullandığınız kredi kartlarını yüksek teknoloji ile güvence altına almaktadır.www.develikese.com Sayfası Garanti Bankası’nın 128 bit SSL sertifikalarını kullanmaktadır.sadece Ödeme Sayfası’nın bakımı ve güvenliği Garanti Bankası tarafından sağlanmaktadır Müşterilerimiz Garanti Bankası’nın standart sayfasında ödeme işlemini daha güvenle ve daha kolay yapacaklardır. Ödeme Sayfası Türkçe ve İngilizce olarak kullanılabilmektedir. Kartınız çalınır veya kaybolursa lütfen en kısa sürede bankanıza başvurunuz. Çalıntı kartlarla yapılan alışverişlerden www.develikese.com sorumlu tutulamaz. Sitemizde alışveriş yaptıktan sonra kredi kartınızda sipariş haricinde ve bilginiz dışında her hangi bir hareket gözlediyseniz lütfen hemen www.develikese.com müşteri temsilcinizi (0224 222 000 4 )arayarak durumu bildiriniz. ÖZEL BİLGİLERİNİZ KORUMA ALTINDADIR www.develikese.com alışveriş sitesinden vereceğiniz sipariş sırasında alınan şahsi bilgileriniz gizlilik prensibi altında saklanmaktadır. Hiç bir şahsi bilginiz yetkili kurumlar tarafından incelenmek amacıyla talep edilmediği sürece üçüncü şahıslara açılmayacaktır. Online Alışverişlerde Dikkat Edilmesi Gereken Konular: Kullanıcıların kredi kartı bilgileri, çoğu zaman internet üzerinden yapılan alışverişlerde değil fiziki ortamlarda çalınmaktadır. Bu nedenle kredi kartınızı günlük hayatta kullanırken dikkatli olun. Ay sonu gelen ekstre bilgilerini dikkatli kontrol edin ve size birşey ifade etmeyen alışverişler için firmalarla irtibata geçin. İnternetten alışveriş yaparken tanıdığınız, bilgi hattı veya müşteri hizmetleri servisi bulunan siteleri tercih edin. Internet sitesinde firmanın açık adresinin ve telefonun yer almasına dikkat edin. Bilmediğiniz bir firmadan alışveriş yapacaksanız alışverişinizi yapmadan ürünü aldığınız mağazanın bütün telefon/adres bilgilerini not edin. Eğer güvenmiyorsanız alışverişten önce telefon ederek teyid edin.www.develikese.com güveli alışverişler diler.

www.develikese.com alışveriş sitesine hoş geldiniz.

   Lütfen www.develikese.com adresli alışveriş sitesinde yer alan ürünleri satın alma ve siteyi kullanma şartlarını okuyunuz. Siteyi kullanmanızın aşağıda yer alan kullanım ve satın alma şartlarını kabul ettiğiniz anlamına geldiğini unutmayınız.

GENEL

   www.develikese.com satın alma ve kullanım şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar. Siteyi kullanmanız değişen şartları da kabul ettiğiniz anlamına gelir. www.develikese.com, sitenin belli bölümlerini değiştirme, silme, ekleme ve yer değiştirme haklarını saklı tutar.

SİTE İÇERİĞİ

   Aksi not edilmediği takdirde, bu sitede yer alan resim, illüstrasyon, tasarım, icon, fotograf, video clip ve metinleri içeren tüm malzemeler (toplu olarak içerik) www.develikese.com un fikri mülkiyet hakları dahilinde değerlendirilir ve www.develikese.com bu fikri mülkiyet hakları koruması altındadır. Site ve içeriği sadece ticari olmayan (siteden ürün satın alınması haricinde) bireysel kullanıma yöneliktir. Bu sitede yer alan içeriği sadece bireysel kullanım amacıyla yükleyebilir veya kopyalayabilirsiniz. Yine bu sitede yer alan hiç bir içeriği ve/veya bağlantılı yazılımı (yukarıda belirtilmediği sürece) yayınlayamaz, dağıtamaz, aktaramaz, türevi bir içerik oluşturamaz, satamaz, üretemez veya ticari amaçlı kullanamazsınız.

KULLANICI YORUMLARI, GERİ DÖNÜŞLERİ, POSTA KARTLARI 

   Bu siteyi kulanarak veya başka bir yolla www.develikese.com a yollanan tüm kullanıcı yorumları, fikirler, geri dönüşler, posta kartları ve diğer gönderiler www.develikese.com mülkiyetindedir. Böyle bir durumda www.develikese.com bu yorumları ticari veya ticari olmayan bir amaçla kullanabilir. www.develikese.com bu yorumları gizli tutmak, yorum için her hangi bir tazminat ödeme veya yorum yapan kullanıcıya cevap vermek zorunluluğunda değildir. Siteye yollanan hiç bir yorumun üçüncü şahısların copyright, marka, gizlilik, şahsi veya mülkiyet haklarını ihlal etmeyeceğini kabul etmektesiniz. Siteye yollanan hiç bir yorumunuzun kanun dışı, tacizkar veya müstehcen içerikte olmayacağını şimdiden kabul etmektesiniz. Yapılan yorum içeriğinden sadece yorumu yapan kişi sorumludur. www.develikese.com demografik bilgilerinizi kimliğinizi açıklamadan kullanabileceğini kabul etmektesiniz. Sitenin çekilişlerine, yarışmalarına, promosyonlarına ve/veya promosyonel bilgi veya ürün güncelleme isteklerine katıldığınız takdirde www.develikese.com bilgilerinizi pazarlama ve promosyon amaçlı kullanabileceğini kabul etmektesiniz.

www.develikese.com un SİZİNLE OLAN İRTİBATI

www.develikese.com size sitedeki değişiklik veya eklemeleri, www.develikese.com yollamasını şimdiden kabul etmektesiniz.

ÜRÜN BİLGİSİ

   Bazı www.develikese.com ürünleri fiziksel mağazalarda da satılabilir. Bazı durumlarda www.develikese.com da yer alan ürünler fiziksel mağazalarda bulunmayabilir. Sitede yer alan tüm fiyatlar Yeni Türk Lirası cinsinden olup sadece Türkiye ve Kıbrıs Türk Cumhuriyeti için geçerlidir.

RENKLER

   Sitemizde yer alan ürünlerinizin renklerinin mümkün olan en etkin şekilde görülebilmesi için tüm çalışmalar büyük dikkatle yapılmıştır. Bununla birlikte kullandığınız monitörden dolayı renklerde farklılıklar oluşabilir.

DİĞER WEB SİTELERİNE LİNKLER VE HİZMETLER

   Bu sitede yer alan dış hizmet ve kaynaklara yönlendirilmiş ve içeriği www.develikese.com tarafından kontrol edilmeyen linklerin sorumluluğu sadece ve tamamen bu hizmet ve kaynaklarin sahiplerine aittir.

FERAGAT

   Hiç bir şekilde bu sitenin kullanımından doğabilecek durumlardan www.develikese.com sorumlu tutulamaz. Kullanıcılar hür iradeleri dahilinde siteyi gezer ve kullanırlar. Zaman zaman www.develikese.com yer alan bilgilerde ürün tanımlarına, fiyatlara veya ürün stok bilgilerine de yansıyan tipografik yanlışlar, genel hatalar veya unutulan noktalar olabilir. www.develikese.com bu hataları, yanlışları veya unutulan noktaları değiştirme veya güncelleme hakkını önceden haber verme ihtiyacı duymadan saklı tutmaktadır (buna siparişini verdikten sonraki zaman da dahildir). Bu durumun ortaya çıkaracağı rahatsızlıktan dolayı özür dileriz. Bu sebeplerden dolayı eğer www.develikese.com sitesinden aldığınız üründen memnun kalmazsanız iade şartları dahilinde ürünü iade edebilirsiniz. Lütfen İade Şartlarını İnceleyiniz.

TAZMİNAT

   Bu sitenin kullanımından dolayı hic bir sekilde www.keseal.com her hangi bir yasal talep, iddia, bedel, hasar veya avukat giderleri de dahil harcamalardan mesul tutmayacağınızı şimdiden kabul etmektesiniz.

MUHTELİF

   Baska bir sekilde belirtilmediği www.develikese.com ürünleri sadece Türkiye Cumhuriyet’i ve KKTC’de satılmaktadır ve ürün sorumlulukları tedarikçi firmalara aittir. Bu site www.develikese.com ekibi tarafından Bursa, Türkiye’de kontrol edilmekte ve yönetilmektedir. Bu Sözleşme’den kaynaklanan tüm uyuşmazlıklar ile Sözleşme’den dönme ve tazminata ilişkin talepler hususunda Bursa Mahkemeleri ve İcra Müdürlükleri münhasıran yetkilidir. FESİH Bu sözleşme, siz veya www.develikese.com tarafında feshedilene kadar geçerlidir. Bu sözleşmeyi istediğiniz an bitirebilirsiniz. Ancak bu durumda aksi belirtilmediği takdirde siteyi kullanma hakkından da vazgeçmiş olursunuz.www.develikese.com da istediği an ve hiç bir uyarıya gerek duymadan sözleşmeyi feshedebilir ve bu sözleşme kurallarının herhangi birini ihlal ettiğiniz takdirde siteye girişinizi engelleyebilir. Yine aksi belirtilmediği sürece sözleşmeyi feshetmeye karar verdiğiniz takdirde bu siteden kopyaladığınız, indirdiğiniz veya başka bir yolla elde ettiğiniz her türlü malzemeyi imha etmek zorundasınız. www.develikese.com dan aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır. Almış olduğunuz ürünü kullanmadan (deneme amaçlı kullanılabilir ancak orjinalliği bozulmamalıdır) tahrip etmeden/bozmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturasını ve iade sebebini içeren bir dilekçe ile iade edebilirsiniz. Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız. Orijinal ambalajı zarar görmüş, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün www.develikese.com a ulaştığı andan itibaren onbeş (15) iş günü içerisinde ürün bedeli iade edilir. www.develikese.com , üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir. Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, üretici firmanın yetkili servislerine başvurulmalıdır. Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir...

ÜRÜNÜMÜZÜN ARKASINDAYIZ

   www.develikese.com iade işlemlerinde Tüketiciyi Koruma Kanunu çerçevesinde hareket eder. develikese.com'da birbirinden çok farklı ürünler yer almaktadır. Bu yüzden ürünü satın alırken iade şartlarını da incelemenizi tavsiye ederiz. Orijinal ambalajı bozulmamak ve ürüne zarar vermemiş olmak kaydıyla paketin üzerine www.develikese.com yazmayı unutmayınız. Ayrıca müşteri hizmetlerimize info@develikese.com yollayacağınız e-posta veya 0 224 222 000 4 no’lu telefondan ulaşabilirsiniz. Müşteri hizmetlerinden iade işleminiz ile ilgili daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Size teslim edilen ürünler ilgili herhangi bir probleminiz durumunda 02224 222 000 4 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. 

   Çağrı Merkezi 24 saat 7 gün 0224 222 0004  telefondan hizmet vermektedir. Ancak iade etmek için detaylı bilgi Müşteri Temsilcileri tarafından verilmektedir. Müşteri hizmetleri hafta içi 10:00 – 18:00 arasında 0224 222 000 4 nolu telefondan hizmet vermektedir

bottom of page